Síla bylin z přírody

Přírodaje mocná čarodějka

Byliny vždy patřily mezi základní léčebné „kameny“, kterými si lidé ulehčovali od nejrůznějších bolestí a nemocí. Příroda po staletí byla a zůstává léčitelkou.

Díky objevování magické síly rostlin můžete být šťastnější. Nacházet v životě spojence z rostlinné říše je vzrušující, tajemné, poetické, ale i badatelské. Lidé koneckonců odjakživa zajímá, jak si pomoci, jak se ochránit, uchovat si to dobré a odvrátit od sebe to zlé. Pozorováním přírody objevili souvislost mezi energiemi rostlin a svým vlastním životem.

Spojení energie obsažené v bylinách se silou všudypřítomných mikroorganismů je balzámem pro naše tělo. Je to ideální využití síly přírody.

 

Testováno našimi předky

Hlavním cílem naší péče o vlastní zdraví by měl být soulad, harmonie s prostředím, ve kterém žijeme. Soulad s našimi vnitřními potřebami a dbalost o harmonii našeho těla. Naši předkové na základě zkušeností sbíraných a předávaných celá staletí věděli velmi přesně, které byliny jsou jim nápomocné, které přípravky a jaké směsi přírodních ingrediencí dokážou léčit nemoci těla a ducha.

Znalost vlivu bylin na zdraví těla a duševní rovnováhu byla základem poznání, které bylo předáváno z otce na syna, matky na dceru a bylo vnitřním bohatstvím národů. Pod vlivem chemických dostihů, které byly nastartovány před několika desítkami let jsme začali ztrácet řadu dávno nabytých a tak cenných znalostí. Pojďme společně udělat krok zase blíž k přírodě. Krok k sobě samým.

 

0 % GMO, 0 % chemie  100 % přírody

Každý den konzumujeme potraviny obsahující pesticidy, dýcháme vzduch s obsahem toxických látek z průmyslových emisí, pijeme nápoje ve kterých je celá řada aditiv a stabilizátorů a dbáme o svoji hygienu s pomocí chemických preparátů. Medicína se svými preparáty pokročila dnes tak daleko, že prakticky neexistuje zdravý člověk. Nyní vnímáme, že je neudržitelné pokračovat tímto způsobem.

A přišel čas, kdy se můžeme rozhodnout a můžeme udělat krok jiným směrem, směrem ke zdraví. V našich produktech najdete koncentrát přírody s 0 % GMO,  0 % GMM a 0 % syntetických aditiv. Používáme 100% ekologickou melasu z Uruguaye, mikroelementy z čistých vod z korálovců japonského moře a byliny z evropských ekologických plantáži.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení